Böcek İlaçlama Firmaları

bocek ilaclama sirketi

Böcek ilaçlama yaptıracağımız zaman sürecinde mutlaka iyi firma olduğuna inanıp kullandıkları ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olmasına bakmamız gerekmektedir. Piyasada markası belli olmayan milyonlarca uyduruk ilaçlar vardır. Ve iyi markalrın ve sağlık bakanlığının önerdiği ilaçların ismini bilmediğimiz için ilaçlama şirketleri çok rahatlıkla kandırabilirler bizleri. Bu sebepten mutlaka iyi bir firma olduklarına inanıp o şekilde ilaçlama yaptırmamız gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Firmaları Seçerken Dikkat Etmemiz Gereken Maddeler Nelerdir ?

Böcek ilaçlama firmalarını araçtırdığımızda hemen hemen ortalama fiyatları aynı olduğunu görebilceksiniz. Bunlarun aralarında birtanesini seçmek için kullandığı ürünlerini, personel sayılarını, kullandığı ilaçların belgelerini, şubelerini ve personele sorduğunuz soruların cevapları sizleri tatmin ediyorsa o ilaçlama firmasını seçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Firmaların Fiyatları Neden Değişiyor ?

Bir çok firmalar piyasanın oldukça aşağısında fiyat söylemektedirler.Kullandıkları böcek ilaçlarından dolayıdır. Genel olarak Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanılması gerekirken birçok firmalar ucuz ve kaçak ilaçlar kullanarak piyasanın daha altında ilaçlama yapmaktadır. Fakat iyi bir ilaç istiyorsanız ve tek seferde çözüme ulaşmak istiyorsanız o ucuz ilaçlarla çözüm alamayacağınızı göreceksiniz ve garanti vermeyeceklerdir. İyi firmalar ise hem böcek ilaçlarını kaliteli şekilde kullanarak hemde aynı sorunla bir kez daha karşılaştığınız taktirde ücretsiz gelip evinizi veya ofisinizi ücretsiz şekilde ilaçlama yapacaktır.

Böcek İlaçlama Esnasında Neler Yapmalıyız ?

Böcek ilaçlama yaptırırken Dumanlama ilaç yapılırsa eğer evimizde veya iş yerimizde kesinlikle ağzı açık gıdalar meyveler koymamalıyız. Gözümüzden kaçıp ilaçlama esnasında onlarda dışarıda ise direk çöpe atmamız gerekmektedir. Aksi taktirde yemememiz gerekir. Dumanlama ilaçlamada fazla dumanı personelimizde almaması gerekmekte ve maskeli şekilde yapılması gerekmektedir. O esnada personel harici başaka birisinin yanında olmaması aynı havayı solmaması lazımdır. Dumanlama olduktan sonra belli bir süre ortamın havasız kalması gerekir ve içeriye kimsenin girmemesi gerekir.Dumanlama yaptıktan sonra altı saat eve girilmeyecektir.Belli bir süre dolduğunda içeriye girildiğinde yaklaşık bir saat bütün evdeki camları  ve kapıları açarak havalandırma yapılarak daha sonra ise evin her yerini temizleyerek evde durabilirsiniz. Böcek ilaçlama yapılırken bunlara dikkat etmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir pire ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
yüce böcek ilaçlama metkim böcek ilaçlama